Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZdobądź warecki kalendarz dla WOŚP

  Zdobądź warecki kalendarz dla WOŚP

  Zastanawiamy się często dlaczego Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są w styczniu. Jest zimno, czasem pada śnieg, czasem deszcz… Odpowiedź jest prosta – przy organizacji pierwszego finału początek stycznia był jedynym czasem, kiedy telewizyjne wozy transmisyjne były dostępne. A przecież, żeby nagłośnić jakąś akcję telewizja jest niezbędna… I tak już zostało. A WOŚP to w tej chwili najbardziej popularna zbiórka pieniędzy w kraju.

  Styczniowy Finał ma jednak swój urok! Dzięki temu, że kolejne Finały dzieją się właśnie w styczniu mamy możliwość stworzenia kalendarza na dany rok, który co miesiąc będzie nam przypominał o WOŚP.

  Warecki Sztab już po raz drugi podjął się stworzenia kalendarza! Mamy nadzieję, że będzie on towarzyszył jego posiadaczom przez cały rok, co miesiąc przypominając o pomocy, dzięki której udaje się doposażyć szpitale w profesjonalny sprzęt ratujący życie dzieciom. Kalendarz na 2019 rok co miesiąc pokazuje wspaniałe rysunki przedstawiające Warkę wykonane przez wareckiego artystę Sławomira Ragana.

  Kierujemy podziękowania do wszystkich sponsorów wydania kalendarza! Dzięki Wam udaje się stworzyć finałową pamiątkę, dzięki której wspieramy Fundację WOŚP. Dziękujemy Sławkowi Raganowi i Kawiarni Galerii Rynek za udostępnienie rysunków. Dziękujemy Grzegorzowi Kulasowi za graficzne przygotowanie kalendarza.

  Kalendarz wydrukowany jest w limitowanej ilości. Warto więc jak najszybciej zdecydować się na jego zakup. Kalendarz będzie można nabyć w jeden z trzech sposobów – przed Finałem WOŚP w Kawiarni – Galerii Rynek, w dniu Finału 13 stycznia na sali gimnastycznej w SP nr 1 w Warce oraz biorąc udział w licytacji na platformie Allegro, które ruszą w pierwszym tygodniu stycznia. Koszt kalendarza to 60 zł (poza platformą Allegro, gdzie 60 zł będzie ceną początkową).

  Sponsorzy kalendarza WOŚP – Warka 2019:

  – Trans-Med Dariusz Witkowski

  – Kawiarnia Galeria Rynek

  – Pracownia Fotograficzna „Babskim Okiem”

  – Polimex

  – Hydro-Skład

  – „Wodziński”

  – Fresh Mazovia

  – PW „Optima” Marcin Majewski

  – Wartrans

  – S.O.S Stacja Obsługi Samochodów

   

  Dziękujemy, że grasz z nami!

  Sztab WOŚP w Warce

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE