Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZakończenie roku artystycznego piano i gitara

  Zakończenie roku artystycznego piano i gitara

  Koniec maja w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” to czas podsumowań i prezentacji tego, na co dzieci ciężko pracowały przez cały rok artystyczny. Pod okiem instruktorów doskonaliły swoje umiejętność przez ostatnich 8 miesięcy.

  26 maja zakończenie roku artystycznego obchodziła sekcja wokalna pod kierownictwem Katarzyny Ambroży, zaś 30 maja odbył się koncert sekcji gitary, ukulele i pianina prowadzonej przez Ryszarda Kupidurę.

  Podczas koncertu wszyscy uczniowie w skupieniu prezentowali muzykę, a niektórzy wzbogacali swój występ śpiewem. Uczestnicy koncertu, którzy od kilku lat uczęszczają na lekcje zaskakiwali publiczność skomplikowanymi aranżami, zaś najmłodsi stażem z pomocą instruktora zagrali znane krótkie melodie. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez zgromadzoną publiczność. Na zakończenie dyplomy oraz upominki wręczył dyrektor „Dworku na Długiej” Andrzej Zaręba.

  Galerię zdjęć  ZOBACZ TU.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE