-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejJarmark Śniadaniowy w rytmie tanga

  Jarmark Śniadaniowy w rytmie tanga

  W niedzielę 4 sierpnia, zapraszamy na warecki rynek do Skrzynki Kontaktowej na wyjątkowy, owocowy, kolorowy i roztańczony jarmark śniadaniowy. Będą na Was czekały lokalne przysmaki ze Szlaku Jabłkowego oraz wyroby rękodzielnicze twórców z terenu powiatu grójeckiego, a wszystko to przy dźwiękach tanga argentyńskiego

  Już od 10.00 – do zjedzenia pyszne ciasta, naleśniki, szarlotki, owsianki, lemoniady, świeże owoce a na stoiskach rękodzielników- ozdoby z naturalnych surowców, obrazy, biżuteria, dziergańce i inne niepowtarzalne,, ręcznie wykonane cudeńka z gliny, drewna czy tkaniny. Będzie można posłuchać przedwojennej piosenki – tanga „Już nie zapomnisz mnie…” oraz zobaczyć prezentację tanga argentyńskiego przygotowaną przez Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego „La Mirada” tj. lekcję kroku podstawowego, pokaz i milongę (potańcówkę tangową).

  Imprezę organizuje: Stowarzyszenie W.A.R.K.A. i Dworek na Długiej wraz z Wareckim Szlakiem Jabłkowym oraz Stowarzyszeniem Tanga Argentyńskiego „La Mirada”. Patronat nad Jarmarkami objął Burmistrz Warki. Pomoc organizacyjną zapewnia Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE