Motocykliści z 6 BPD dla Kawalerzysty w potrzebie…

Motocykliści z 6 BPD dla Kawalerzysty w potrzebie…

Mariusz TASIOR Tkaczyk służył w 25 BKPow w Tomaszowie Mazowieckim. Trzykrotnie uczestniczył na misjach poza granicami kraju (dwukrotnie w Iraku oraz w Afganistanie). Jako żołnierz ceniony przez swoich przełożonych, wielokrotnie zostawał wyróżniany i odznaczany. Podobnie, jak wielu z nas, interesowała go motoryzacja, a głównie jazda i podróżowanie motocyklem. Niestety, w 2017 roku uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu, który zmienił jego życie w walkę z bólem fizycznym oraz psychicznym. Mariusz doznał paraliżu ciała. Jako bracia Spadochroniarze, nie powinniśmy przechodzić obok zaistniałej sytuacji obojętnie.

W związku z tym, wychodząc z inicjatywą, chcielibyśmy, chociażby w gronie motocyklistów z 6 BPD
i Grupy Bielskich Motocyklistów, zorganizować zbiórkę dla TASIORA, mającą na celu polepszenie w głównej mierze warunków bytowych Mariusza. 11 sierpnia (wyjazd o godzinie 6:00 z Bielska-Białej z ulicy Bardowskiego 3) zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej kolumny motocyklistów z 6 BPD i Grupy Bielskich Motocyklistów, która wyjedzie z Bielsko- Biała, następnie w okolicy Karkowa spotka się z pozostałymi jednostkami Brygady i wspólnie przyjedzie do Warka (woj. mazowieckie), na Rynek, a następnie do domu Mariusza.

Dnia 11 sierpnia w godzinach 1200-1430 będziemy na rynku miasta Warka, gdzie po paradzie motocyklowej przez całe miasto, opowiemy kilka słów o sobie oraz zobrazujemy zaistniałą inicjatywę. Następnie kolumną przemieścimy się do domu Mariusza.

O wszelkich zmianach będziemy informować niezwłocznie.

Kontakt roboczy:

Dawid (783-162-590)
Paweł (503-665-501)

Szukaj nas także na FB:
BIELSKA GRUPA DESANTOWO-MOTOCYKLOWA POLSKA POŁUDNIOWA / Sympatycy 18 bielski batalion powietrznodesantowy

 

Udostępnij:
← Dziecięca Sobota i Niedziela z ABC DZIECKA na wareckim rynku Graty z chaty czyli wyprzedaż garażowa →

Dodaj komentarz