Zakończenie Sezonu w Klubie Sportowym Warka  

Zakończenie Sezonu w Klubie Sportowym Warka  

Na Stadionie Miejskim w Warce odbyło się podsumowanie sezonu 2018/2019 Klubu Sportowego Warka. Wśród obecnych gości byli: Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Radni Gminy Warka Daniel Bugała i Paweł Maciejewski oraz Radny Powiatu Grójeckiego Cezary Kołodziejski.

Po przywitaniu Gości Burmistrz Dariusz Gizka pogratulował zawodnikom gry w klubie i życzył  dalszej wspaniałej zabawy i przygody piłkarskiej. Starosta Krzysztof Ambroziak wręczył na ręce Prezesa klubu podziękowania za bardzo dobre prowadzenie Klubu Sportowego. Następnie każdy zawodnik i trener otrzymał pamiątkowy medal. Były też niespodzianki. Dzięki pomocy Radnego Daniela Bugały, Państwo Wiertelak z firmy M&D Agro razem z rodzicami ufundowali zawodnikom z roczników 2009/2010/2011 kurtki do treningów jesiennych. Radny Paweł Maciejewski wręczył Burmistrzowi Warki i Zarządowi klubu okolicznościowe koszulki za awans drużyny Seniorów do 4 ligi, a na ręce trenera drużyny okazały puchar. Zawodnicy z najlepszą frekwencją na treningach dostali od Zarządu klubu koszulki reprezentacji Polski.

Zarząd KS WARKA dziękuje Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce i Radzie Miejskiej za bardzo dobrą współpracę i za pomoc w dofinansowaniu Klubu, Centrum Sportu I Rekreacji, wszystkim Partnerom, Sponsorom, Darczyńcom i Wolontariuszom. Dziękujemy!

Zarząd KS WARKA

Udostępnij:
← Ostatnia Dziecięca sobota i niedziela z ABC DZIECKA Jazz na Finał Skrzynki Kontaktowej →

Dodaj komentarz