Dobry Wieczór… z poezją!

Jesień to czas w którym powracają po letniej przerwie projekty artystyczne realizowane przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”. Wśród nich są spotkania z lokalnymi poetami, którzy cyklicznie podczas „Dobrych Wieczorów” dzielą się swoją twórczością. Te wyjątkowe wieczory to również czas w którym każdy kto kocha poezję może przyjść, posłuchać, napić się herbaty i podzielić z innymi swoim ulubionym wierszem, autorem… a nawet i piosenką.

Pierwszy po letniej przerwie „Dobry Wieczór” odbędzie się w Dworku na Długiej w piątek 25 października o godzinie 18:00. Zapraszamy nie tylko, tych, którzy piszą ale wszystkich, którzy kochają poezję i chcą obcować z jej pięknem.

To będzie już 19 spotkanie, tym samym powoli zbliża się moment, kiedy swoją premierę będzie miał tomik poezji „Drugi Dobry Wieczór” i jeśli chcesz się w nim znaleźć nie czekaj, przyjdź i zaprezentuj swoją twórczość!

 

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE