12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej

  Biegacze na START!

  KS Start Pułaski Warka oraz Wareckie Morsy zapraszają w najbliższą niedzielę 27 października na 7 edycję Grand Prix Warki – Bieg Morsa na dystansie 5 km. Miejsce już dobrze znane – okolice mostu samochodowego na końcu ścieżki rowerowej, przy siłowni plenerowej.

  Pierwsi do boju wyruszą najmłodsi biegacze, dla których przygotowane będą starty na dystansach: 100m (przedszkolaki), 200m (klasa 1-2), 400m (klasa 3-4), 800m (klasa 5-6) oraz 1000m (klasa 7-8).

  Tradycją stało się już, że po biegu głównym na dystansie 5km zapraszamy Wszystkich do pierwszej w tym sezonie kąpieli z Wareckimi Morsami.

  Biuro zawodów będzie czynne od godziny 8.30, biegi dziecięce ruszają od godziny 9.30, a bieg główny o godzinie 10. Bardzo prosimy o nieodkładanie przybycia na tzw. „ostatnią chwilę”. Biegi dziecięce są bezpłatne, dorośli wpisowe 5zł.

  Przy okazji imprezy będzie można wspomóc zbiórkę środków na rzecz operacji wzroku młodego mieszkańca Gambii – odległego afrykańskiego kraju, którą prowadzi mieszkaniec naszego miasta Marcin Rzeźnik.

  KS Start Pułaski i Wareckie Morsy

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE