-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjePływacy z UKS OLIMPIC Warka na zawodach w Grójcu i Górze Kalwarii

  Pływacy z UKS OLIMPIC Warka na zawodach w Grójcu i Górze Kalwarii

  Sezon pływacki 2012/2013 powoli zbliża się ku końcowi. Brakowało nam jednak spotkań z naszymi najbliższymi sąsiadami. Dlatego też w Grójcu i w Górze Kalwarii zostały zorganizowane zawody pływackie dla dzieci i młodzieży z sąsiednich gmin i powiatów.

  I tak w dniu 15 czerwca 2013r., 35-osobowa reprezentacja UKS OLIMPIC Warka brała udział w zawodach O Puchar Dyrektora Grójeckiego Ośrodka Sportu, zaś w dniu 22 czerwca 2013 r. – w Otwartych Mistrzostwach Góry Kalwarii w sprincie pływackim 2013. W zawodach tych brał udział również Klub Pływacki z Piaseczna.

  Jak na przyjaciół przystało rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze, a zdobywcy czołowych miejsc nagradzani byli gromkimi oklaskami.

  Szczególne gratulacje należą się naszym najmłodszym zawodnikom – Janowi Baczyńskiemu, rocznik 2005 oraz Jakubowi Olejnikowi rocznik 2006, którzy zdobyli złote i srebrne medale w stylu dowolnym i grzbietowym. Zgodnie z oczekiwaniami w zawodach czołowe lokaty zajęli również: Natalia Kościanek (styl klasyczny), Aneta Chmielewska (styl klasyczny), Daniel Witan (styl dowolny i grzbietowy), Aleksandra Cieplak (styl motylkowy), a także Michał Przybylski , Kinga Chojecka, Karolina Chojecka, Izabela Alberska, Daria Trafisz, Wiktor Kasprzak, Damian Kościanek, Aleksander Stefaniak i inni.

  Zgodnie z ustaleniami pomiędzy klubami następne zawody zorganizowane będą w Warce.

  Nadal zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do treningów w UKS OLIMPIC Warka, zwłaszcza pływaków ze szkółek zaawansowanych. Informacja pod nr tel. 601 808 167.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE