Dzień Babci i Dziadka w szkole w Ostrołęce

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Ostrołęce

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci młodsze ze Szkoły Podstawowej w Ostrołęce gościły Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Już od rana w szkole czuć było podniosłą atmosferę. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.

Licznie przybyli goście, a wśród nich Wiceburmistrz Warki Teresa Knyzio, seniorzy i rodzice, mieli okazję podziwiać uczniów w specjalnie przygotowanym na tę okazję programie artystycznym zatytułowanym ,,Z Babcią i Dziadkiem przez cały rok”.

Występy rozpoczęły dzieci z grupy tanecznej. Następnie wnuki zaprosiły zebranych w podróż przez cztery pory roku. Wiosnę reprezentowała grupa sześciolatków. Latem były pięciolatki. W jesienną atmosferę wprowadziła gości klasa pierwsza, a do zimowej zabawy ze śniegiem zaprosiła klasa trzecia. Przedstawienie zakończyło wspólne, chóralne odśpiewanie noworocznych życzeń.

W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, obdarowały ich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Następnie rodzice zaprosili gości na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

PSP Ostrołęka

Udostępnij:
← Niezapomniany wieczór z Alicją Węgorzewską i Bogdanem Kierejszą III posiedzenie Rady Muzeum w Warce →

Dodaj komentarz