Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka pokonał Mogielankę Mogielnica

KS Warka pokonał Mogielankę Mogielnica

Piłkarze KS-u Warka w sobotę, 22 lutego zmierzyli się w Mogielnicy z miejscową Mogielanką. Podopieczni Łukasza Wiśnika pokonali niżej notowanego rywala 2:1. Gole dla beniaminka IV ligi zdobyli Pędzikowski oraz Stefański.

KS Warka wygrał w Mogielnicy, ale nie było to efektowne zwycięstwo. W 18 minucie prowadzenie objęli mogielniczanie. Na listę strzelców wpisał się Piotr Bekas i zanosiło się na niespodziankę. KS Warka zdołał jednak doprowadzić do wyrównania. Sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku z Warki i podyktował rzut karny. Do siatki gospodarzy trafił Adam Pędzikowski. Goście jeszcze w pierwszej połowie zadali drugi cios. Na strzał zdecydował się Stefański i zaskoczył bramkarza Mogielanki.

Druga odsłona pojedynku nie przyniosła zaskakujących rozstrzygnięć. KS Warka miał swoje okazje, ale wynik już się nie zmienił. Po tym pojedynku z postawy swojego zespołu nie był zadowolony trener KS-u Warka, Łukasz Wiśnik. – To był słaby mecz w wykonaniu moich podopiecznych. Uważam, że wynik 2:1 nie ma dla nas większego znaczenia. Przy golu dla Mogielanki popełniliśmy błąd. Sobotniej konfrontacji nie sprzyjała pogoda – powiedział Wiśnik.

Mogielanka Mogielnica – KS Warka 1:2 (1:2)

KS Warka: Bochniewski, Sładkowski, Lenarczyk, Woźniak, Wierzbicki, Witan, Potrzebowski, Urbański, Malinowski, Stefański, Zalewski, Zieliński, Bylak, Pacholski, Górecki, Janczewski, Pędzikowski.