Ruszył Konkurs „Działaj Lokalnie” 2020

Ruszył Konkurs „Działaj Lokalnie” 2020

Jeśli chcesz zrobić coś dobrego w swojej okolicy i masz ciekawy pomysł – Działaj Lokalnie! Lepszej okazji nie będzie! 5 marca ruszyła kolejna edycja organizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. Konkursu „Działaj Lokalnie”. Na realizację swojego projektu możesz zdobyć nawet 6000 zł!

Konkurs „Działaj Lokalnie” powstał po to, abyśmy mogli mieć realny wpływ na to, co dzieje się wokół nas. Może to być upragniona altanka na wsi, modernizacja placu zabaw, zagospodarowanie zaniedbanego terenu albo wydarzenie promujące aktywność fizyczną, piknik czy warsztaty rękodzielnicze. Pomysłów może być mnóstwo. Najważniejsze jest to, aby obudzić w sobie drzemiącego społecznika i zadziałać wspólnie.

Wnioski do konkursu można składać od 5 marca, wyłącznie poprzez Generator wniosków dostępny na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl. Projekty mogą być realizowane nie krócej niż 3 miesiące i nie dłużej niż pół roku (w okresie od 15 maja do 31 grudnia 2020).

W konkursie startować mogą organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną (m.in. uczniowskie kluby sportowe, stowarzyszenia kultury fizycznej, stowarzyszenia, zarejestrowane Koła Gospodyń Wiejskich), grupy nieformalne działające przy instytucji lub organizacji pozarządowej (w których imieniu wniosek złoży ta instytucja/organizacja pozarządowa, np. klub gier przy ośrodku kultury, grupa nauczycieli przy szkole) oraz grupy nieformalne występujące z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa Działaj Lokalnie (grupa mieszkańców osiedla).

Serdecznie zapraszamy na konsultacje do biura Stowarzyszenia przy ul. Gośniewskiej 46 w Warce (budynek DELTIMA/PRIMA) w każdą środę w godz. 8:00-16:00. Zachęcamy również do udziału w warsztatach pt. „Jak opracować projekt i napisać dobry wniosek?”, które odbędą się 12 marca 2020 r. Wszystkich chętnych do skorzystania z warsztatów prosimy o wcześniejszy kontakt: Emilia Bienias, 504-968-412, ebienias@stowarzyszeniewarka.pl

Weź sprawy w swoje ręce i Działaj Lokalnie!

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na stronie Stowarzyszenia W.A.R.K.A. www.stowarzyszeniewarka.pl

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Udostępnij:
← Legia otwiera w Warce „Szkołę Techniki Piłki Nożnej” UWAGA! Zajęcia ODWOŁANE! →

Dodaj komentarz