Uczennice CKZiU w Nowej Wsi finalistkami konkursu Państwowej Inspekcji Pracy

Uczennice CKZiU w Nowej Wsi finalistkami konkursu Państwowej Inspekcji Pracy

25 lutego 2020 r. uczennice klasy IV technikum ekonomicznego: Anna Bałut i Aleksandra Krzyżanowska, wzięły udział w etapie okręgowym corocznego konkursu Powiatowej Inspekcji Pracy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Anna i Aleksandra zajęły wówczas ex aequo drugie miejsce i awansowały do etapu centralnego konkursu.

Organizator konkursu, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników i z powodu przedłużającego się stanu pandemii, odwołał etap finałowy konkursu. W związku z odwołaniem tego etapu konkursu, Główny Inspektor Pracy, Pan Wiesław Łyszczek zadecydował o wręczeniu wszystkim zakwalifikowanym do etapu centralnego dyplomów finalisty.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom oraz Pani Marii Kocewiak, nauczycielowi przedmiotów zawodowych z zakresu ekonomii, która przygotowała Annę i Aleksandrę do konkursu.

Maria Kocewiak

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Udostępnij:
← Przedszkole i oddziały przedszkolne na terenie gminy Warka będą zamknięte dopóki sytuacja epidemiczna nie ulegnie zmianie. Przejazd w kierunku Białobrzeg zamknięty na 10 miesięcy →

Dodaj komentarz