Strona głównaInstytucjeCzuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

Tak nie dawno, w cieniu wirusa, przeżywaliśmy obchody Wielkiej Nocy, a już 31 maja w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest ona zakończeniem Okresu Wielkanocnego, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie by radość ze Zmartwychwstania wyrazić wspólnym czuwaniem modlitewnym w oczekiwaniu na dar Ducha Świętego.

W kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa w Warce czuwanie rozpoczniemy 30 maja o godzinie 20:30 modlitwą uwielbienia, którą poprowadzi zespół, dobrze już znany wareckiej społeczności, Mały Najlepszy Squad (MNS). Czuwanie zakończy się Mszą Święta (start godz. 22:00) z niedzieli Zesłania Ducha Świętego.

To pierwsze takie czuwanie w naszym kościele – wierzymy, że tęsknota za Bogiem i wspólnotą parafialną przyczyni się do pięknego przeżywania tego wieczoru. W związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa i zniesieniem limitów osób w kościołach, tym goręcej zapraszamy Wszystkich odważnych i spragnionych do wspólnej modlitwy w kościele. Bądźcie z nami, wspólnie przygotujmy się do niedzielnej uroczystości!

Parafia pw. Św. Mikołaja w Warce

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE