KS Warka podejmie Pilicę Białobrzegi

KS Warka podejmie Pilicę Białobrzegi

Piłkarze KS-u Warka w sobotę, 26 września rozegrają kolejny ligowy pojedynek. Podopieczni Łukasza Wiśnika podejmą na swoim terenie Pilicę Białobrzegi. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja. Tutaj każdy będzie chciał zgarnąć komplet punktów!

Póki co to Pilica Białobrzegi ma więcej powodów do zadowolenia. Zwłaszcza, że w miniony weekend ekipa Tomasza Grzywny pokonała 4:3 rezerwy Radomiaka Radom. Co więcej, Pilica rozgromiła w meczu Mirax Pucharu Polski aż 7:1 Proch Pionki. Czy zatem goście sobotniego pojedynku są faworytem do zwycięstwa? KS Warka zagra przed własną publicznością i jest to z pewnością spory atut podopiecznych Wiśnika.

Nie ma wątpliwości, do zdobycia są bardzo cenne punkty. A co przed spotkaniem w Warce mówi prezes Pilicy Białobrzegi, Jacek Kacprzak? – Będzie to derbowa konfrontacja, a takie mecze są wyrównane. Uważam, że moją drużynę czeka ciężka przeprawa. Do Warki jedziemy jednak po trzy punkty – zapowiada Kacprzak. Sternik Pilicy zdaje sobie sprawę z tego, że jego zespół nie prezentuje jeszcze optymalnej formy. – Na pewno nie zlekceważymy KS- u Warka. Zespół Łukasza Wiśnika postara się zrehabilitować po porażce w Siedlcach. Derbowe pojedynki zawsze dostarczają sporych emocji – zaznacza Kacprzak.

 

KS Warka – Pilica Białobrzegi, sobota, 26 września godzina 15.00.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← WTS Warka wraca do gry! Pokaz kulinarny Łukasza Konika podczas Światowego Dnia Jabłka →

Dodaj komentarz