Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWareckie Recytacje Patriotyczne

Wareckie Recytacje Patriotyczne

10 listopada w „Dworku na Długiej” odbędzie się kolejna edycja konkursu „Wareckie Recytacje” o tematyce patriotycznej. Do konkursu będą mogli zgłosić się uczniowie przedszkoli, „zerówek”, szkół podstawowych i średnich. Lokalne konkursy recytatorskie mogą być dobrym przygotowaniem do eliminacji Ogólnopolskich konkursów, do których powiatowe eliminacje odbywają się w marcu.

Uczestnicy będą oceniani w następujących kategoriach:

Kategorie Wiekowe:

  1. Przedszkola i „Zerówki”,
  2. Szkoły podstawowe klasy 1 – 3,
  3. Szkoły podstawowe klasy 4 – 6,
  4. Szkoły podstawowe klasy 7 – 8,
  5. Szkoły średnie.

Kategorie Konkursowe:

  1. Konkurs Recytatorski
  2. Konkurs Poezji Śpiewanej
  3. Konkurs Monologu (Prozy)

W kategoriach wiekowych 1, 2, 3 występuje tylko kategoria A

W kategoriach wiekowych 4, 5 występują wszystkie trzy kategorie konkursowe A, B, C

UWAGA!

Wszystkie osoby uczęszczające do placówek oświatowych znajdujących się na terenie gminy Warka zainteresowane udziałem w konkursie muszą zgłosić się do nauczycieli języka polskiego. Ze względu na epidemię Covid-19 ilość zgłoszonych uczestników do konkursu jest ograniczona dla każdej ze szkół (placówka decyduje o wyborze uczniów, którzy wezmą udział w konkursie i zgłasza grupę uczniów).

Osoby chętne do udziału w konkursie zamieszkujące w gminie Warka, ale uczęszczające do szkół poza gminą Warka muszą zgłosić się do konkursu indywidualnie wypełniając kartę uczestnika.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 listopada 2020 r. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkursie muszą wypełnić i dołączyć zgody do zgłoszeń.

W załącznikach znajduje się karta zgłoszeniowa, regulamin konkursu oraz formularz zgód, które należy podpisać i dołączyć do karty zgłoszeniowej.

201110 – indywidualna-karta-uczestnika-konkurs-recytatorski

201110 – regulamin-konkurs-recytatorski

201110 zgody konkurs recytatorski

Wszyscy uczestnicy konkursu muszą zapoznać się z procedurami obowiązującymi w „Dworku na Długiej” w związku z sytuacją epidemiczną.

Procedura Covid-19 Dworek na Długiej

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE