Drugie miejsce KS- u Warka w Szydłowcu

Drugie miejsce KS- u Warka w Szydłowcu

Piłkarze KS-u Warka z rocznika 2010 wystąpili 5 grudnia w IX Memoriale Władysława Kramczyka. Zajęli wysokie drugie miejsce. Uczestnicy piłkarskich zmagań pokazali, że wciąż pamiętają o byłym prezesie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W Szydłowcu do rywalizacji przystąpiło dziesięć drużyn. Bardzo pozytywnie zaskoczył KS Warka, który zagrał w grupie A i zdobył 10 punktów. Zmierzył się z AP Szydłowiec, Bronią Radom, AS Radomiak oraz Orłem Gielniów. Pierwsza pozycja dała prawo gry w kolejnym etapie. Zespół z powiatu grójeckiego dotarł aż do finału, gdzie przegrał 1:3 z Drukarzem Warszawa.

Bardzo pozytywnie zawody w Szydłowcu ocenił dyrektor sportowy KS-u Warka, Kamil Witkowski. – Był to fajny turniej na wysokim poziomie. Moja drużyna spisała się bardzo dobrze. Do Szydłowca jechaliśmy z myślą, żeby zająć miejsce na podium. W finale prowadziliśmy z Drukarzem Warszawa 1:0, ale ostatecznie przegraliśmy. Chciałbym, żeby KS Warka wystąpił także w kolejnym Memoriale Władysława Kramczyka – powiedział Kamil Witkowski.

MARCIN KAŹMIERSKI

 

 

 

 

Udostępnij:
← Zespół Stowarzyszenia W.A.R.K.A. rośnie w siłę! Zmiany organizacyjne na Strzelnicy Miejskiej →

Dodaj komentarz