Jedz zdrowo – żyj zdrowo

Blogi, Wiadomości 14 grudnia 2020
Jedz zdrowo – żyj zdrowo

17 października 2020 r. miało miejsce wydarzenie, które warto odnotować i zapamiętać. Przy ul. Gośniewskiej 4, otworzył dla klientów swe podwoje sklep ze zdrową żywnością – SPIŻARNIA.

Jak wiadomo, zdrowa żywność to temat bardzo powszechny w dzisiejszych czasach.

Zgodnie z hasłem „w zdrowym ciele zdrowy duch” – SPIŻARNIA powstała z myślą o tych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie, używając w swoim codziennym menu naturalnych i ekologicznych produktów.

Znajdziemy tu szeroki wybór zdrowej żywności oraz artykułów wskazanych przy diecie dla osób zmagających się z nietolerancją pokarmową, alergią, cukrzycą, a także dla tych, którzy z wyboru są na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej.

W SPIŻARNI, oprócz szerokiego asortymentu produktów zdrowego odżywiania, znajdziemy również produkty od lokalnych producentów, np. takie jak Miody z tradycjami od Państwa Tuszyńskich, których reklamować nie trzeba, bo znają je już chyba wszyscy. Ciekawą ofertą sklepu jest również możliwość zakupu bonów podarunkowych dla tych, którzy nie mają pomysłu, czym przy różnych okazjach obdarować najbliższych.

Pomysłodawczynią i właścicielką SPIŻARNI jest Diana Zielińska, która przy ogromnej pomocy męża Rafała, który własnoręcznie zaprojektował i wykonał wystrój wnętrza, i wspierających ich w tym projekcie bliskich, stworzyła to jakże klimatyczne i potrzebne na mapie naszego miasta miejsce.

Każdy, kto tu zawita, na pewno znajdzie tu coś dla siebie i na pewno zawita ponownie.

Spiżarnia zaprasza!

Reklama i artykuł promocyjny

Udostępnij:
← Andrzejkowe spotkanie z wróżbami w Michałowie Łąka kwietna powstała w Konarach →

Dodaj komentarz