Pędzikowski nie zagra w KS-ie Warka

Pędzikowski nie zagra w KS-ie Warka

Piłkarze KS-u Warka przygotowują się do rundy wiosennej. Przed nimi sparingowy pojedynek z Energią Kozienice. W szeregach ambitnego IV-ligowca doszło do poważnej zmiany. Barw ekipy Pawła Potenta nie będzie reprezentował Adam Pędzikowski.

Zawodnik ten do KS-u Warka trafił z Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą. Była to zasługa trenera Łukasza Wiśnika, który doskonale zna potencjał doświadczonego napastnika. Pewne jest, że w rundzie wiosennej Pędzikowskiego zabraknie w szeregach zespołu Pawła Potenta. – Adam występował u nas 1,5 roku. Przyszedł jako jeden z najlepszych piłkarzy radomskiej „okręgówki”. Adam postanowił, że obecnie przygodę z piłką nożną będzie kontynuował w Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą – mówi dyrektor sportowy KS- u Warka, Kamil Witkowski. A czy zespół z Warki zasili nowy napastnik? – Szukamy takiego zawodnika – zapowiada Witkowski.

Przed drużyną z Warki sparingowy pojedynek z Energią Kozienice. Z pewnością lider radomskiej „okręgówki” zawiesi wysoko poprzeczkę podopiecznym Pawła Potenta. Oni chcą bardzo solidnie przygotować się do rundy wiosennej, a potem skutecznie powalczyć o utrzymanie w IV lidze. 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Kontynuacja prac remontowych na terenie CeSiR „Jabłko na Widelcu” – Żurek królowej Bony →

Dodaj komentarz