„Cudze chwalicie, swojego nie znacie…” w wareckiej „Jedynce”

„Cudze chwalicie, swojego nie znacie…” w wareckiej „Jedynce”

Klasa 3d ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce wzięła udział w projekcie „Misiowe podróże po Polsce”.

Celem tego projektu było poznanie miast, wsi oraz ciekawych miejsc w Polsce. W pierwszym tygodniu września ze Szkoły Podstawowej nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu wyruszyło 17 pluszowych misiów. Uczniowie trzeciej klasy w dniach 2 – 9 lutego 2021 r. gościli misia Marysię. Była ona uczestnikiem wszystkich zajęć edukacyjnych, od lekcji wychowania fizycznego po lekcję plastyki. Przewodnikiem po Warce był ukochany Miś córki koordynatorki projektu z wareckiej „jedynki” którego dostała od taty z wyjazdu do Afganistanu. Razem zwiedzili wszystkie najciekawsze miejsca w Warce – Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego, Park w Winiarach, pomniki, rynek, miejsce gdzie stał dom patrona naszej szkoły. Na koniec udali się podziwiać piękny krajobraz nad rzeką Pilicą.

Miś Marysia pojechała już do następnej szkoły razem z wypełnionym pamiątkowym wpisem w zeszycie. Dla Organizatorki projektu klasa 3d kupiła pamiątkowy magnes.

Koordynator projektu – Izabela Łuczak (SP nr 1 w Warce)

Udostępnij:
← Wizyta Marszałka Województwa Mazowieckiego w Warce Zakończone prace remontowe na basenie →

Dodaj komentarz