KS Warka rozgromił Mogielankę

KS Warka rozgromił Mogielankę

Piłkarze KS- u Warka rozgrywają pojedynki sparingowe. W miniony weekend podopieczni Pawła Potenta pokonali w Mogielnicy miejscową Mogielankę aż 8:2.

Ekipa z Warki nie dała żadnych szans w sobotę niżej notowanej Mogielance. Już do przerwy podopieczni Pawła Potenta prowadzili 3:0. W drugiej odsłonie IV- ligowiec strzelił kolejne gole. A jak postawę swojej drużyny ocenia dyrektor sportowy KS-u Warka, Kamil Witkowski? – Uważam, że jesteśmy bardzo mocni, jeśli chodzi o siłę ofensywną. Musimy jeszcze poprawić grę w obronie – mówi Witkowski.

Były prezes Legionu Głowaczów chwali nowego piłkarza, Mateusza Olszaka. – Jest to doświadczony zawodnik. Kiedyś występował w młodzieżowej kadrze Polski w różnych kategoriach wiekowych. Grał w pierwszej, drugiej i trzeciej lidze. W sparingu z Mogielanką pokazał, że jest bardzo dobrym piłkarzem. Liczymy, że pomoże naszej drużynie i będzie strzelał dużo goli – przyznaje Witkowski.

Przed KS-em Warka ostatnie tygodnie przygotowań do rundy wiosennej. Kolejny mecz sparingowy podopieczni Potenta rozegrają z Markovią Marki.

Mogielanka Mogielnica – KS Warka 2:8 (0:3) 

Bramki: Knajdrowski 3, Sobczak 2, Olszak 2, Zieliński – dla KS- u Warka

KS Warka: Lutzardo, Wierzbicki, Głogowski, Lenarczyk, Kij, Bylak, Szkopiński, Knajdrowski, Witan, Zieliński, Olszak oraz Sobczak, Sapała, Malinowski, Górecki, Kacperkiewicz, Madej 

MARCIN KAŹMIERSKI

Udostępnij:
← Ekstremalna Droga Krzyżowa – Rewolucja pięknych ludzi Spotkanie Burmistrza Warki z Sołtysami →

Dodaj komentarz