Już w niedzielę rusza biegowe Grand Prix 700-lecia Warki!

Już w niedzielę rusza biegowe Grand Prix 700-lecia Warki!

28 marca rusza wyjątkowe biegowe Grand Prix 700-lecia Warki. Nazwa cyklu nawiązuje w tym roku do urodzin miasta, w związku z tym, na zawodników uczestniczących w całym cyklu czekać będzie nie lada gratka – pamiątkowe, okolicznościowe medale. Mimo iż przypisane do każdego biegu, po skompletowaniu całego zestawu utworzą pamiątkowe logo jubileuszu 700-lecia Warki. O innych niespodziankach będziemy informować w późniejszych terminach. W tegorocznej edycji Grand Prix wracamy do formuły zbierania punktów po każdym starcie w kategoriach wiekowych i w kategorii Open. Podsumowanie cyklu i wręczenie nagród nastąpi po czwartym biegu, pod koniec listopada. Warto już dziś wpisać sobie w kalendarzu wszystkie 4 biegi wchodzące w skład cyklu: 28 marca – Bieg Morsa (5km), 24 kwietnia – Bieg Nocny (10km), 7 listopada – Bieg Morsa (5km), 28 listopada – Bieg Mikołajkowy (10km).

Oczywiście, musimy dodać, że w związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiczną, wszystkie informacje o przebiegu biegów będą podawane na bieżąco, a najbliższy „Bieg Morsa” w niedzielę 28 marca, będzie miał formę treningu indywidualnego w godzinach 7:00-10:30, na którym każdy biegnie osobno i sam mierzy czas. Zapisy, wydawanie numerów startowych oraz początek i koniec 5-kilometrowej trasy na „Skwerze Morsa” przy moście samochodowym. Pełny regulamin biegu znaleźć można na fb WARKA BIEGA. Tam też, oraz na portalu www.warka24.pl zamieszczane będą informacje o wynikach pierwszego biegu i później całego cyklu.

Zapraszamy!

KS Start Pułaski Warka

 

 

Udostępnij:
← Narodowy Dzień Pamięci Polaków Ratujących Żydów pod okupacją niemiecką Głosowanie publiczności na najpiękniejszą palmę →

Dodaj komentarz