Więcej
  Strona głównaInstytucjeOgólnopolska akcja #SzczepimySię przeciw COVID-19

  Ogólnopolska akcja #SzczepimySię przeciw COVID-19

  W miniony weekend na terenie gminy Warka rozpoczęto realizację ogólnopolskiej akcji #SzczepimySię przeciw COVID-19.

  W ramach akcji gmina otrzymała do dystrybucji ulotki dotyczące profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19. Ulotki zawierają także numery telefonów do gminnego koordynatora szczepień przeciwko COVID-19.

  W kampanii informacyjnej wzięli udział strażacy OSP, sołtysi, a także zarządcy wspólnot mieszkaniowych, którzy starali się dotrzeć z akcją do wszystkich mieszkańców. Równolegle na terenie całej gminy realizowana była dystrybucja maseczek, których rozniesiono blisko 50 tys.

  Osoby, które z przyczyn organizacyjnych nie otrzymały maseczek mogą je otrzymać w Urzędzie Miejskim w Warce.

  Przypominamy również, że w ramach Narodowego Programu Szczepień strażacy dowożą do punktów szczepień osoby, które nie mają możliwości dotarcia we własnym zakresie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 48 665-12-31.

  Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie oraz sprawną akcję dystrybucji ulotek oraz maseczek, wynikającą z poczucia troski o wspólne bezpieczeństwo w stanie epidemii.

  Urząd Miejski w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE