KS Warka rozpoczyna rundę wiosenną!

KS Warka rozpoczyna rundę wiosenną!

Piłkarze KS-u Warka już w sobotę, 10 kwietnia powalczą o ligowe punkty. Rozpoczyna się bowiem runda wiosenna w grupie radomsko – siedleckiej IV ligi. Czy podopieczni Pawła Potenta pokonają w pierwszym pojedynku Wilgę Garwolin?

Na ten moment ekipy piłkarskie z IV ligi czekały bardzo długo. Już w ten weekend ruszają wiosenne zmagania o ligowe punkty. KS Warka po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym postara się zaskoczyć Wilgę Garwolin. Wydaje się, że sobotni rywal zawiesi drużynie Potenta wysoko poprzeczkę. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obydwu ekip lepsza okazała się Wilga, wygrywając skromnie 1:0.

Z pewnością KS Warka w konfrontacji z Wilgą nie stoi na straconej pozycji. Podopieczni Potenta w pierwszej części sezonu potrafili pokazać charakter. Do rundy wiosennej przystąpią solidnie wzmocnieni. Piłkarskie boiska pokażą, czy uda się zdobyć tyle punktów, które zagwarantują utrzymanie na IV – ligowym szczeblu. A przecież taki jest priorytet dla KS-u Warka.

Wilga Garwolin – KS Warka, sobota 10 kwietnia godzina 17.00.

MARCIN KAŹMIERSKI

 

Udostępnij:
← CKZiU w Nowej Wsi z akredytacją w programie Erasmus+ na lata 2021-2027 Komu Bóg, komu wiara, komu Ojczyzna miła! Za mną! →

Dodaj komentarz