Strona głównaBlogiNowy sezon będzie bardzo ciekawy!

Nowy sezon będzie bardzo ciekawy!

Podopieczni Jerzego Engela Juniora poznali terminarz ligowy na nowy sezon. Na boiskach radomskiej „okręgówki” KS Warka stoczy zaciętą walkę z mocnymi rywalami. Początek rywalizacji o punkty już 14 sierpnia.

Wydaje się, że łatwo nie będzie, patrząc choćby na zestaw ekip, które zagrają w radomskiej „okręgówce”. Nie zabraknie LKS- u Promna, który nie wywalczył w minionym sezonie awansu do IV ligi. Siłę postara się pokazać nieobliczalny Drogowiec Jedlińsk. Trzeba podkreślić, że w nowym sezonie do rywalizacji przystąpią ekipy, które pożegnały się z IV ligą. Mowa o Radomiaku II Radom, Prochu Pionki, Mazowszu Grójec, oraz KS-i e Warka. Z pewnością na straconej pozycji nie stoją drużyny, które są beniaminkami. Mowa o SKS- ie Potworów, Polonii Iłża oraz Młodziku 18 Radom.

Ogromne piłkarskie zmagania w radomskiej „okręgówce” już w sierpniu. Jak zawsze boiska wszystko zweryfikują.

MARCIN KAŹMIERSKI

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE