0.3 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka zagra z Zodiakiem w Mirax Pucharze Polski

  KS Warka zagra z Zodiakiem w Mirax Pucharze Polski

  Zodiak Sucha będzie drugim rywalem KS-u Warka w Mirax Pucharze Polski. Czy podopieczni Jerzego Engela Juniora pokonają niżej notowanego przeciwnika?

  Do konfrontacji KS-u Warka z Zodiakiem dojdzie w środę, 25 sierpnia. Podopieczni Jerzego Engela Juniora zmierzą się na wyjeździe z A- klasowiczem. Zodiak w I rundzie Mirax Pucharu Polski odprawił aż 14:0 Mogielankę Mogielnica. W pierwszym meczu ligowym obecnego sezonu ekipa z Suchej zremisowała na wyjeździe 3:3 z GPSZ Głuchów. Przypomnijmy, że Zodiak w minionym sezonie spadł do A klasy z radomskiej „okręgówki”.

  Nie ma wątpliwości, KS Warka jest faworytem pucharowego meczu w Suchej. Przypomnijmy, że zespół z Warki pokonał już jedną pucharową przeszkodę. W Jasieńcu rozbił miejscową Kraskę aż 5:0.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE