12.8 C
Warka
środa, 22 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeRemont sali gimnastycznej w wareckim Zespole Szkół

  Remont sali gimnastycznej w wareckim Zespole Szkół

  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół im. 1 PLM „Warszawa” w Warce zbiegło się w czasie z oddaniem po remoncie sali gimnastycznej. Z funduszy Starostwa Powiatowego w Grójcu udało się po wielu latach odświeżyć wizerunek kompleksu sportowego w ZS. Odremontowana została sala gimnastyczna, szatnie, siłownia, korytarz, pokój nauczycieli wychowania fizycznego oraz magazyn. Zostały wymienione podłogi, centralne ogrzewanie, stolarka drzwiowa, pomalowane ściany oraz wymieniona instalacja elektryczna na korytarzu.

  Pierwszego września na wyremontowanej sali gimnastycznej spotkali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. Zaszczycił nas swoją obecnością Pan Starosta Krzysztof Ambroziak, któremu Pani Dyrektor wraz z Samorządem Uczniowskim podziękowała za zaangażowanie w rozwój naszej szkoły, za liczne remonty oraz po prostu za życzliwość i przychylność. Nie ukrywamy, że liczymy na dalszą owocną współpracę z Zarządem Powiatu w kwestii rozwoju naszej placówki oraz przeprowadzenia kolejnych niezbędnych prac remontowych.

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE