Strona głównaBlogiBinkiewicz – debiutowy album! Zamów swój zestaw PREORDER już teraz!

Binkiewicz – debiutowy album! Zamów swój zestaw PREORDER już teraz!

Niebawem ukaże się pierwsza płyta Pawła BIBY Binkiewicza – artysty z powiatu grójeckiego, który dotarł do finału telewizyjnego show X-Factor i którego nie raz gościliśmy w Warce. Jest już dostępny zestaw PREORDER składający się z płyty z autografem, specjalnej kostki do grania na gitarze i naklejki (zestaw dostępny do wyczerpania zapasów). Zamówić go można w cenie 37,99zł na stronie www.pawelbinkiewicz.pl.

Jak mówi Paweł: „Droga do niej okazała się dla mnie mocno kręta, ale słuchając jej wiem, że wreszcie jest to płyta, taka jaką chciałem nagrać! Zróżnicowana gatunkowo, rytmiczna, z basem z ręki, bębnami żywymi w kilku piosenkach oraz wspólnym mianownikiem – gitarą. Sporo ich na tej płycie usłyszycie, a każdy dźwięk gitary, prosto z serca zagrałem, zresztą tak samo śpiewałem i pisałem te utwory. 10 autorskich piosenek czeka na Was na tej płycie czyli taka moja muzyczna podróż w którą cieszę się, że mogę Was wreszcie zabrać. Nagrania zostały zrealizowane w Dworek in Lesznowola i słychać to również w tych utworach. Miejsce to dla mnie szczególne i studiem nagrań nie jest, ale na potrzeby tej płyty stało się nim właśnie, a dla mnie ten fakt… jest piękny! Producentem, ojcem chrzestnym, muzykiem i realizatorem tych nagrań jest Marcin Baran i to On czuwał na każdym etapie nad ostatecznym brzmieniem utworów. Swoje partie i mocne wsparcie muzyczne, dali tej płycie: Grzegorz Kowalski – gitary basowe, Marcin Ścierański – perkusja, Adam Bieranowski – fortepian. Autorem zdjęć oraz oprawy graficznej całego albumy jest Marcin Majkowski Photography”. 

Jak podkreśla Paweł „Dziękuję Ci za zakup mojej płyty, kupując ją pomagasz nie tylko mi, ale również innym, gdyż część dochodu ze sprzedaży płyty przeznaczona jest na rzecz osób niepełnosprawnych – moich przyjaciół ze Stowarzyszenie RAZEM Radom. Dziękuję każdemu kogo spotkałem na swojej życiowej oraz muzycznej Drodze, każdemu kto przyczynił się do zainspirowania mnie podczas procesu powstawania i wydania tej płyty Binkiewicz. Zapraszam Was w swoją muzyczną podróż, a później na koncerty promujące album. Tam spotkamy się i osobiście będę Wam mógł wyśpiewać swą wdzięczność”.

Posłuchaj utworu z płyty – Chciałbym…

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE