Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRXII Memoriał im. Daniela Malinowskiego

  XII Memoriał im. Daniela Malinowskiego

  18 grudnia 2021 r. w hali CeSiR Warka odbył się już po raz XII Memoriał im. Daniela Malinowskiego. W turnieju uczestniczyły zespoły z rocznika 2010 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn: Energia Kozienice, FC Mundialito, Drogowiec Jedlińsk I i II, GKS Chynów, Mazowsze Grójec, KS Piaseczno, KS Warka. Przed rywalizacją organizatorzy krótko opowiedzieli młodym zawodnikom historie turniejów Memoriału, następnie Dyrektor CeSiR Warka Marian Górski otworzył oficjalnie Memoriał.

  Zespoły przystąpiły do rywalizacji w dwóch grupach. Po dwie najlepsze awansowało do półfinałów, a kolejne zespoły grały o miejsca. W półfinale Piaseczno przegrało 0-1 z GKS Chynów, a Energia Kozienice po rzutach karnych pokonała gospodarzy KS Warka 4-3. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1. W finale spotkały się drużyny GKS Chynów i Energia Kozienice, padł wynik 1-2 dla Energi Kozienice, która wygrała Turniej. Trzecie miejsce przypadło drużynie z Piaseczna, która w meczu o trzecie miejsce pokonała KS Warka 2-1.

  Puchary i medale wręczali Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Wójt Gminy Głowaczów Hubert Czubaj, Prezes KS Warka Stanisław Sowiński, Piotr Malinowski, Jakub Malinowski, Paweł Maciejewski Zastępca Przewodniczącego Rady Miejskiej w Warce, Koledzy z Boiska.

  Podziękowania składamy: Burmistrzowi Warki Dariuszowi Gizce za Patronat nad turniejem, Dyrektorowi CeSiR Warka Marianowi Górskiemu udostępnieni hali sportowej, Pani Prezes Lidii Malinowskiej – Bank Spółdzielczy w Warce, Geyer Hosaja, Grzegorz Więckowski Klondaik Deweloper, Urząd Marszałkowski, DeSo, MA-KOLOR-EKO, TransMed, Kifato, Restauracja Albero.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE