0.2 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSeniorzy z „Radości” poszli szukać wiosny

  Seniorzy z „Radości” poszli szukać wiosny

  W sobotę 19 marca 2022 r. Seniorzy z WKS „Radość z życia” wyruszyli w plener w poszukiwaniu wiosny. Pogoda dopisywała. Słonko wychodziło zza chmur i raźnie świeciło, a wiatr niewinnie rozwiewał włosy. Grupa 22 seniorów relaksowała się w dwóch powozach konnych, prowadzonych przez dwóch powożących, a jednym z nich był nasz kolega z Klubu Juliusz.

  Wystartowaliśmy z Bończy w kierunku pobliskich sadów i lasów. Zwiedzając okolicę bardzo urzekł nas śpiew ptactwa, które już przyleciało do nas powitać wiosnę. Zieleń traw ozimych oraz kwitnące dzikie drzewa i krzewy zachwycały oczy. Leśną głuszę ciszy przerywał wesoły śpiew biesiadnych piosenek w wykonaniu Seniorów. Po pokonaniu 8 km trasy wśród czterech starych dębów zorganizowaliśmy poczęstunek. Zapłonęło ognisko, przy którym piekliśmy kiełbaski. Nie zabrakło też innych potraw i słodkości. Nawet gorąca herbata i kawa niezwykle smakowały na łonie natury.

  Pośród leśnego klimatu gawędziliśmy i śpiewaliśmy piosenki swojej młodości. Wszystkim dopisywał dobry humor, a wiosna uśmiechała się do nas po swojemu…

  WKS „Radość z życia”

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE