-7.7 C
Warka
czwartek, 9 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPolskie i amerykańskie hity... na 7 głosów i zespół!

  Polskie i amerykańskie hity… na 7 głosów i zespół!

  Podczas tegorocznej edycji pikniku historyczno-kulturalnego VIVAT PUŁASKI na scenie głównej zaprezentuje się młody ale z dużymi sukcesami podbijający serca mieszkańców Powiatu Grójeckiego zespół PNIEWY LOCAL BAND.

  Zespół działa od 2 lat i ma na swoim koncie ponad 20 koncertów. Kierownikiem artystycznym jest Tomasz Gajewski. Tworzą go miłośnicy muzyki, pochodzący z gminy Pniewy. To nauczyciele, uczniowie, absolwenci a także rodzice dzieci ze szkół z terenu. Podczas koncertu w Warce usłyszymy m.in. takie hity jak: Cykady na Cykladach (Maanam), Odkryjemy miłość nieznaną (Alicja Majewska), Kawałek do tańca (Poparzeni kawą trzy), Stand by me (Ben E. King), I want to break free (Queen) czy Can’t take my eyes off you (Gloria Gaynor).

  Więcej informacji o pikniku VIVAT PUŁASKI – kliknij tutaj.

  Zadanie publiczne pn. „Vivat Pułaski – piknik historyczno-kulturalny” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego i Gminy Warka.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE