Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚpiewali „dołująco” i odnieśli sukces

  Śpiewali „dołująco” i odnieśli sukces

  14 września w uroczysku Zimne Doły nieopodal Zalesia Górnego odbył się I Festiwal Piosenki Dołującej, którego twarzą oraz konferansjerem został Andrzej Poniedzielski.  Wśród 17 wykonawców startujących w konkursie był reprezentujący warecki dom kultury „Dworek na Długiej” – Darek Rączka i Fantasmagoria . Konkurencja była niezwykle mocna, m.in. Kuba Sienkiewicz (chyba nie trzeba przedstawiać – lider i twórca Elektrycznych Gitar), Stanisław Szczyciński (pianista i wokalista – Mikroklimat, Nasza Basia Kochana i wiele innych składów). Werdykt jury był zaskakujący, bo nie przyznano 1, 2 i 3 miejsca lecz 8 równorzędnych wyróżnień. Otrzymali je m.in. wyżej wymienieni profesjonaliści oraz za piosenkę „Zważ o czym marzysz” Dariusz Rączka i Fantasmagoria. Przypomnijmy, że piosenka ta znalazła się na składance finalistów konkursu Warka Music Show 2 wydanej w tym roku przez „Dworek na Długiej”.

  Gratulacje!

  Darka Rączkę z zespołem Fantasmagoria będziemy mogli posłuchać już 18 października w „Dworku na Długiej” przy okazji spotkania z piosenką autorską „dWorek z Piosenką”. Będzie to koncert urodzinowy. Zapraszamy – wstęp wolny.

  FPD 02 FPD 01

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE