Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZabawnie, nastrojowo i refleksyjnie

  Zabawnie, nastrojowo i refleksyjnie

  Blisko pół tysiąca osób uczestniczyło w koncercie Jana Pietrzaka, który odbył się w sobotę, 21 września 2013 roku w hali wareckiego CeSiR-u. „Człowieka z kabaretu” jak sam o sobie zwykł mawiać artysta zapowiedzieli witając jednocześnie wszystkich przybyłych gości – Prezes Towarzystwa Miłośników Miasta Warki – Danuta Sadowska i Dyrektor „Dworku na Długiej” – Andrzej Zaręba. I rozpoczęło się to, czego można było się spodziewać. Były żarty te z cyklu popularnych ale też  z cyklu politycznych. Jedne wytykały przywary Polaków inne wady polityków, w tym oczywiście rządzących. Wszystko to  przeplatane było pięknymi utworami patriotycznymi tj. „Nielegalne kwiaty” czy  ”Modlitwa obozowa”. Pieśń „Żeby Polska była Polską”, która została swego czasu okrzyknięta hymnem Solidarności odśpiewano  przy udziale uczestników koncertu, na stojąco. Koncert zakończył się również owacjami na stojąco.

  Organizatorzy koncertu: Samorząd Gminy Warka, Gminna Jednostka Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Warce i Towarzystwo Miłośników Miasta Warki składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli sobotni wieczór spędzić wspólnie z Janem Pietrzakiem.

  Zobacz galerię zdjęć z występu TU!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE