Więcej
  Strona głównaBlogiPUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

  PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce

  Miło nam poinformować, że Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce zostało docenione i dzięki współpracy z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną otrzymało certyfikowany PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ. To pierwszy punkt informacji w Warce.

  PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ mieści się w budynku Centrum Edukacyjno – Muzealnego, w budynku, w którym usytuowana jest kasa, sala wystaw i sala koncertowa.

  Punkt Informacji Turystycznej służy nie tylko turystom indywidualnym zwiedzającym Warkę, ale również organizatorom wypoczynku grupowego, także zleceniodawcom różnych form turystyki. W Punkcie Informacji Turystycznej realizowane są działania mające na celu m.in. eksponowanie walorów przyrodniczych naszych terenów, upowszechnianie lokalnego dziedzictwa kulturowego, popularyzację wiedzy o regionie, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego na terenie Warki i okolic. Punkt Informacji Turystycznej udziela wskazówek na temat bazy noclegowej, gastronomicznej, turystycznej, przyrodniczej i rekreacyjnej. W punkcie dostępne są publikacje, ulotki, foldery, pocztówki, przewodniki turystyczne, gadżety oraz różnorodne materiały promujące naszą okolicę.

  Wszystkich, którzy prowadzą działalność turystyczną i okołoturystyczną na terenie Warki zapraszamy do dostarczenia swoich materiałów oraz informacji do naszego Punktu Informacji Turystycznej.

   

  PUNKT INFORMACJI TURYSTYCZNEJ

  Muzeum m. Kazimierza Pułaskiego w Warce

  ul. K. Pułaskiego 24, 05-660 Warka

  tel. 48 667 20 20,  e-mail: rezerwacja@muzeumpulaski.pl

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJPOPULARNIEJSZE