Więcej
  Strona głównaInstytucjeMikołajkowe recytacje w Bajkowym Statku

  Mikołajkowe recytacje w Bajkowym Statku

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce, w ramach udziału w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, w przeddzień imienin Mikołaja – 5 grudnia  zorganizowało „Mikołajkowe recytacje”.  Dzieci z grup: VII, VIII, IX i X recytowały wiersze o tematyce bożonarodzeniowej. A specjalnym gościem był nie kto inny jak Święty Mikołaj.

  Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Dzieci wykazały się talentem recytatorskim i odwagą – występy przed całą społecznością przedszkola są nie lada wyzwaniem. Oczywiście nie zabrakło dyplomów,  nagród książkowych oraz wspólnych zdjęć ze św. Mikołajem.

  Wydarzenie dostarczyło wielu przeżyć, wrażeń i pozytywnych emocji. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia!

  Katarzyna Pałczyńska – Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE