Więcej
  Strona głównaWiadomościMężczyzna odnalazł ludzkie szczątki

  Mężczyzna odnalazł ludzkie szczątki

  W poniedziałek 14 września makabryczne znalezisko odnalazł mieszkaniec Warki, który podczas wycinki drzew w sadzie znajdującym się nieopodal stacji paliw mieszczącej się przy ulicy Grójeckiej, odnalazł ludzką czaszkę. Mężczyzna powiadomił policję, która wraz z odpowiednimi służbami przybyła na miejsce. Podczas czynności zabezpieczających okazało się, że ludzka czaszka była tylko początkiem mrożącego krew w żyłach znaleziska. Chwilę później odpowiednie służby zabezpieczyły szczątki mężczyzny, którego tożsamość nie jest znana.

  Sprawę ludzkich szczątków odnalezionych wśród drzew zbada prokuratura. Instytucje powiązane z prokuraturą ustalą tożsamość mężczyzny, którego szczątki odnaleziono w poniedziałek przy ulicy Grójeckiej w Warce, a także zbadają okoliczności śmierci mężczyzny.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE