-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeMistrzowie Szkolnych Blogów z Michałowa

  Mistrzowie Szkolnych Blogów z Michałowa

  Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Michałowie każdego roku biorą udział w ogólnopolskim konkursie „SKO – Blog Miesiąca” – w ramach programu SKO.

  W pierwszym półroczu tego roku szkolnego zostali niekwestionowanymi mistrzami blogowania. W każdym miesiącu wygrali nagrodę, a konkurencja jest bardzo duża – co miesiąc o nagrodę walczy przeszło 800 blogów.

  Zadaniem konkursowym było opisywanie działań związanych z programem Szkolnych Kas Oszczędności oraz częste odwiedzanie bloga i oddawanie cennych głosów. Każdy miesiąc ma jakiś temat przewodni (promocja bloga, oszczędzanie, bezpieczeństwo na drodze, nauka z SKO, bezpieczeństwo w sieci …). Bloga prowadzi opiekunka SKO – Elżbieta Chojnacka.

  W nagrodę do szkoły każdego miesiąca docierały niezwykłe przesyłki – paczki obfitości SKO, czyli ciekawe i cieszące się popularnością gadżety SKO.  Te wspaniałe nagrody zostaną wręczone mistrzom oszczędzania oraz uczniom najbardziej zaangażowanym w działania programu SKO. Dodatkowo otrzymali bony podarunkowe do empiku. To nie są pierwsze sukcesy uczniów tej szkoły w ramach działalności na platformie Szkolne Blogi. Młodzi blogowicze każdego roku zdobywają nagrody w tym konkursie i wielu innych organizowanych przez PKO BP.

  Zachęcamy wszystkich do odwiedzania bloga SKO szkoły w Michałowie: www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-w-michalowie/

  PSP Michałów

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE