Więcej
  Strona głównaInstytucjeKatarzyna Bojarska z ZS w Warce finalistką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

  Katarzyna Bojarska z ZS w Warce finalistką Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

  Z przyjemnością informujemy, że Kasia Bojarska, uczennica klasy 4 Technikum Hotelarskiego Zespołu Szkół w Warce została finalistką XIV Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, która odbyła się w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

  Wśród wielu utalentowanych uczestników, Kasia wyróżniła się swoją wiedzą, umiejętnościami praktycznymi oraz zamiłowaniem do branży hotelarskiej.

  Zdobyte przez Kasię doświadczenie podczas olimpiady z pewnością zostanie docenione w jej przyszłej karierze zawodowej. Tym bardziej, że konkurencja była bardzo silna, a sam etap finałowy okazał się niezwykle wymagający.

  Nie sposób nie docenić ogromu pracy, jaki włożyła nasza uczennica w przygotowanie się do tego wydarzenia. Wymagało to od niej wielu wyrzeczeń, godzin spędzonych nad książkami i nauką praktycznych umiejętności.

  Jest to ogromne osiągnięcie zarówno dla Kasi, jak i dla naszej szkoły. Nauczycielki przedmiotów hotelarskich: Izabela Podworska oraz Aneta Wodzińska, jednomyślnie mówią: „Cieszymy się, że nasze wysiłki w kształceniu młodych ludzi przynoszą takie wspaniałe rezultaty. To daje nam siłę do dalszej pracy i motywuje do doskonalenia zawodowego ”.

  Jesteśmy pełni uznania dla Kasi i życzymy jej dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Trzymamy kciuki za nią i wierzymy, że to dopiero początek jej kariery w branży hotelarskiej.

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE