13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTalenty! Hop, hop! Gdzie jesteście?

  Talenty! Hop, hop! Gdzie jesteście?

  4, 5 i 6 listopada w wareckich szkołach – gimnazjum i dwóch szkołach ponadgimnazjalnych odbędą się spotkania informacyjne związane z realizacją przez warecką młodzież projektu „Wareckie Talenty” dofinansowanego w ramach Programu „Młodzież w działaniu”.Celem projektu jest „wydobycie” na światło dzienne różnorodnych talentów wareckiej młodzieży, wzmocnienie ich poprzez warsztaty oraz promocja na stronie www i podczas finałowej gali talentów.

  Zapraszamy na spotkania nie tylko młodzież mającą jakieś „talenty” ale również i tych, którzy chcą włączyć się w realizację projektu i pomóc w poszukiwaniu i promowaniu „wareckich talentów”. Jeśli rysujesz, piszesz, malujesz, śpiewasz, tańczysz, żonglujesz, robisz origami, nagrywasz filmy lub robisz jeszcze inne rzeczy, którymi chciałbyś się pochwalić – przyjdź, włącz się, nie ukrywaj się jak… jakiś dinozaur, którego nikt nie może znaleźć 😉

  GIMNAZJUM – 4.11 – godz. 12:25 – sala nr 7

  LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE – 5.11 – godz. 10:40 – aula

  ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – 6.11 – godz. 10:35 – sala gimnastyczna

  Kolejnym etapem działań w projekcie będzie „wyszukanie” jak największej liczby młodych osób z najróżniejszymi talentami, pogrupowanie ich w bloki i zorganizowanie dla nich warsztatów i promocji – wystaw, pokazów, itp.

  Kontakt z koordynatorem projektu – Karolina Nowak – karolina_nowak97@wp.pl

  Plakat spotkania w szkolach - zm

  Projekt „Wareckie Talenty” realizowany jest dzięki zaangażowaniu młodzieży, przy wsparciu Stowarzyszenia W.A.R.K.A., Gminnej Jednostki Kultury „Dworek na Długiej” i portalu www.wwarce.pl

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE