Więcej
  Strona głównaInstytucjeZainspiruj się teatrem...

  Zainspiruj się teatrem…

  Teatr Ruchu Inspiracje skupia osoby z wielką pasją i chęcią do działania. Działa od 6 lat rozwijając się i podnosząc poziom wykonywanych przez siebie spektakli pantomimiczno- teatralnych.
  Ludzie, którzy tworzą teatr, to osoby chcące się spełniać, rozwijać i realizować swoje marzenia. Inspiracje mają na swoim koncie wiele występów, nie tylko przed publicznością grójecką. Teatr prezentował sztukę „Ona i On”, opartą na micie o Orfeuszu i Eurydyce, na Międzynarodowym Festiwalu Tańca( Lądeckim Lecie Baletowym) w Lądku Zdroju. Młodzi aktorzy mieli możliwość skorzystania z warsztatów prowadzonych przez czołowych choreografów tańca i pantomimy.

  Teatr Ruchu Inspiracje spotyka się w soboty w Grójeckim Ośrodku Kultury (Piłsudskiego 3). Jeśli chcesz miło spędzić czas, poznać ciekawych ludzi, rozwijać swoją pasję, brać udział w wydarzeniach kulturalnych- dołącz do Teatru Ruchu Inspiracje.

  Czekamy właśnie na Ciebie!

   

  GRÓJECKI OŚRODEK KULTURY
  ul. Józefa Piłsudskiego 3
  05-600 Grójec
  tel. 048-664-23-06

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE