Więcej
  Strona głównaInstytucjePrawdziwe zuchy z Michałowa

  Prawdziwe zuchy z Michałowa

  31 października 2013r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Michałowie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka naszych najmłodszych milusińskich. Był to pierwszy tak ważny i poważny debiut przedszkolaków. Dzieci przez wiele dni pilnie uczyły się piosenek oraz wierszy, cierpliwie znosiły próby części artystycznej. To szczególnie ważne wydarzenie dla nowoprzyjętych dzieci. Jest to również moment, w którym maluchy stają się pełnoprawnymi przedszkolakami.

  Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego, podczas którego dzieci zaprezentowały przed całą społecznością szkolną swoje talenty recytatorskie oraz wokalne. Otrzymały za to gromkie brawa. Nie jednemu z rodziców aż łezka zakręciła się w oku.

  Następnie dzieci złożyły przed wszystkimi uroczystą przysięgę, w której zapewniali, że od dziś będą się grzecznie bawić, będą się starali być dobrymi kolegami oraz zuchami, będą zachowywać się właściwie, a na pamiątkę tej uroczystości odcisnęły swoje wskazujące paluszki pod tekstem ślubowania.

  Kolejnym punktem uroczystości było pasowanie na przedszkolaka. Pani dyrektor Dorota Pysiak, za pomocą magicznego ołówka zaczarowała wszystkie dzieci w prawdziwych przedszkolaków.

  Uroczystość zakończyła się  wesołą zabawą przy muzyce zarówno dzieci jak i rodziców oraz wspólnym, słodkim poczęstunkiem.

  Dzień ten na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców.

  Info. PSP Michałów

  PSP Michalow 01 zm PSP Michalow 02 PSP Michalow 03 PSP Michalow 04

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE