25.8 C
Warka
piątek, 22 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWESTERNOWA NIEDZIELA na plaży "Wareckie Malibu" 13 sierpnia

  WESTERNOWA NIEDZIELA na plaży „Wareckie Malibu” 13 sierpnia

  W najbliższą niedzielę 13 sierpnia plaża „Wareckie Malibu” zmieni się w szalony Dziki Zachód. Westernowa niedziela będzie pełna atrakcji dla dużych i małych fanów przygód, którzy podczas zabawy będą mogli spróbować swoich sił na sprawnościowym szlaku kowbojskim, kończącym się nagrodą w Posterunku Szeryfa. Każdy kto chce otrzymać nagrodę otrzyma specjalną kartę, na której będzie zbierał naklejki za zaliczone zadania:
  Ujeżdżanie byka /byk rodeo/
  Rzucanie lassem
  Strzelanie z łuku do celu
  Rzuty do puszek
  Taniec country
  Tworzenie pióropusza
  Zadanie dla prawdziwego Kowboja
  Zabawa jest częścią weekendu country „WARKANTRY – Warka Country Festival”, który odbywa się na plaży „Wareckie Malibu” 12-13 sierpnia. Podczas koncertów wystąpią polskie gwiazdy muzyki country – BABSZTYL, ALICJA BONCOL & KOALICJA, PIOTR BUŁAS & GARAGE FOLKS, ALABAMA BAND, PIONIERZY i zespół KAYMAKI.
  Sama zabawa z nagrodami potrwa od godz. 13:15 (po zakończeniu podsumowania „Lata z Akademią SuperBohaterów”) do godz. 16:00-16:30 (lub do wyczerpania przygotowanych 300 nagród).
  Nie zabraknie także dmuchańców i animacji dla najmłodszych.
  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE