Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejSzkolenie dla Pocztów Sztandarowych

  Szkolenie dla Pocztów Sztandarowych

  18 czerwca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce odbyło się szkolenie dla Pocztów Sztandarowych. Cenną wiedzę przekazywali żołnierze Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej.

  Poczet sztandarowy to bardzo ważny element każdej uroczystości, a bycie członkiem pocztu to ogromny honor. Dlatego właśnie Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” podjęła się organizacji szkolenia z zakresu ceremoniału uczestnictwa pocztów sztandarowych w uroczystościach świeckich i kościelnych.

  W spotkaniu uczestniczyli opiekunowie pocztów oraz uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Warka, CKZiU w Nowej Wsi oraz przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Warce.

  Szkolenie rozpoczęło się od omówienia ceremoniału uroczystości, po czym odbyły się ćwiczenia praktyczne. Mamy nadzieję, że dzięki tej wyjątkowej lekcji dzieci i młodzież nabiorą większej świadomości tego, jak ważną rolę pełnią reprezentując swoją szkołę, a organizowane w naszej gminie uroczystości będą osiągały coraz wyższy poziom.

  Kierujemy podziękowania do Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej za poprowadzenie szkolenia oraz do dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. P. Wysockiego w Warce za udostępnienie miejsca.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE