Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej"PodWieczorek Literacki" - spotkanie autorskie z Kingą Konarską

  „PodWieczorek Literacki” – spotkanie autorskie z Kingą Konarską

  6 czerwca odbyło się spotkanie z mieszkanką Warki – Kingą Konarską, autorką powieści „Nie udawaj, że chodzi o coś więcej”. Spotkanie było kolejnym z cyklu „PodWieczorki Literackie”, na których promujemy rodzimych literatów i chwalimy się ich dorobkiem. Autorka jak sama twierdzi przygodę z pisaniem rozpoczęła dzięki mężowi, który widząc, ile czyta, namówił ją na stworzenie czegoś swojego. Lubi pisać o kobietach, które pod twardą skorupą niezależności kryją wrażliwą wersję siebie. Przy dobrej whiskey może przyznać, że mają coś z niej. A wydaje się, że ma z czego czerpać inspirację.

  Prywatnie od kilku lat, niestrudzenie i w otoczeniu męskiej części populacji, prowadzi warsztat samochodowy. To tam ćwiczy panowanie nad siłą męskiego testosteronu, a swoje obserwacje wykorzystuje do budowania bohaterów powieści.

  O tym, skąd pomysł na książkę, o procesie twórczym oraz o planach na przyszłość mogliśmy się dowiedzieć uczestnicząc w spotkaniu.  Dzięki współorganizatorowi wieczoru, którym był „Dworek na Długiej” mogliśmy się spotkać w klimatycznych piwnicach, gdzie autorka bardzo szybko nawiązała kontakt z publicznością. Z niecierpliwością czekamy na kolejną książkę.

  MGBP Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE