Więcej

  Nightskating Warka

  14 czerwca po raz pierwszy w tym roku odbył się Nightskating w Warce. Na początek uczestnicy zabawy wzięli udział w warsztatach rolkarskich na parkingu CeSiR. Młodsi i starci szlifowali swoje umiejętności pod okiem instruktorów z „Zarolkujemy Radom”. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

  Wraz z wybiciem godziny 19:00 ponad stuosobowa grupa rolkarzy, rowerzystów, deskarzy i amatorów hulajnogi rozpoczęła swój 11-kilometrowy przejazd ulicami Warki. W rytmie gorących radiowych hitów peleton przemierzał kolejno ulicami: Polną – Nowakowskiego – Obwodową – Gośniewską – Krótką – Fabryczną – Puławską – Armii Krajowej – Polną – Cmentarną – Ciemniewskiego – Jesienną – Dominikańską – Kusocińskiego – Chylińskiego – Parkową – Turystyczną – Słoneczną – Ledóchowskiego – Pułaskiego – Ogrodową – św. Ducha – Mostową – Długą – Cmentarną – Polną. Ostatnią stacją był oczywiście parking CeSiR.

  Po raz kolejny uczestnicy pokazali, że można świetnie się bawić promując przy tym ruch i aktywny wypoczynek. Dziękujemy za udział! Organizatorem akcji było Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i grupa ZarolkujemyRadom. Serdeczne podziękowania kierujemy do Policji odpowiedzialnej za bezpieczne przeprowadzenie naszego peletonu.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE