Kiermasz Wielkanocny 2015

Kiermasz Wielkanocny 2015

W Niedzielę Palmową 29 marca 2015 r. odbędzie się Warecki Kiermasz Wielkanocny. Będzie to świetna okazja do spotkania w tym przedświątecznym okresie, a przy okazji możliwość zakupu pięknych wielkanocnych ozdób. Swoje wyroby prezentować będą lokalni przedstawiciele inicjatyw społecznych i instytucji tacy jak: Lokalny Fundusz Stypendialny, Szkolne Koło Wolontariatu działające przy PG w Warce, Przedszkole Samorządowe w Warce czy szkoły podstawowe.

Na potrzeby tej charytatywnej akcji sala w wareckiej OSP stanie się prawdziwym jarmarkiem. Od 8.00 do 15.00 będzie można tam przebierać w najróżniejszych stroikach, kolorowych jajkach, zdobionych zajączkach i kurczaczkach.

 

Pamiętając różnorodność rękodzieła oferowanego na kiermaszu bożonarodzeniowym, już dziś gorąco zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznym Kiermaszu Wielkanocnym, którego ideą jest wsparcie różnych działań społecznych i charytatywnych realizowanych przez działające w gminie Warka organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, kluby oraz placówki oświatowe.

Plakat Kiermasz Wiekanoncy 2015

Udostępnij:
← Trzeba mieć szczęście do ludzi Świat oczami wikinga →

Dodaj komentarz