WTS Warka wraca do gry!

Od 10 października wystartują rozgrywki siatkarskie w województwie mazowieckim. W tegorocznym sezonie drużyna kobiet WTS INOVATIV Warka wystąpi w III lidze MWZPS. Zaś drużyna mężczyzn WTS KLONDAIK Warka po awansie z IV ligi w nowym sezonie

(czytaj więcej...)
Wyróżnieni medalem 20-lecia MWZPS

W minionym roku przypadło dwudziestolecie Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Z tej okazji dla uczczenia powstania MWZPS związek przygotował medale za wybitne zasługi w popularyzacji piłki siatkowej na terenie województwa mazowieckiego. W grupie wyróżnionych znalazło się dwóch

Dołącz do WTS Warka!

WTS Warka po przerwie powrócił do treningów i rozpoczął budowanie zespołów i przygotowania do sezonu 2020/2021. Po  prawie 3 miesięcznej przerwie związanej z epidemią Covid-19, spragnieni gry wracamy na parkiet wareckiej hali i rozpoczynam treningi. Obecnie

Kluby sportowe wracają do treningów!

Po blisko 3 miesięcznej przerwie wareckie kluby sportowe powoli wracają do treningów. Od 18 maja zostały znacznie zmniejszone restrykcje wobec ośrodków sportu, co pozwoliło na otwarcie obiektów sportowych w Warce i udostępnienie ich zawodnikom i klubom.

Debiut siatkarek

W sezonie 2019/2020 po raz pierwszy w historii Warki, Wareckie Towarzystwo Siatkówki zgłosiło do rozgrywek drużynę kobiet. Drużyna rywalizowała w III lidze siatkówki Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej, w której uczestniczyło siedem zespołów: MUKS Wojskowe Warszawa, UKS

WTS Klondaik Warka kończy sezon z awansem do III ligi

W tegorocznym sezonie 2019/2020 nie zobaczymy już w hali CeSiR meczów siatkówki. Po trzynastu kolejkach, z uwagi na brak możliwości rozstrzygnięć sportowych wynikających z aktualnej sytuacji epidemiologicznej Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej postanowił zakończyć sezon 2019/2020 w

Siatkarze i siatkarki w grze!

SEKCJA KOBIET Żeńska drużyna WTS Warka 25 stycznia zmierzyła się w hali sportowej CeSiR z trudnym przeciwnikiem. Tym razem młody zespół rywalizował z wicelkiderkami ligi UKS ESPERANTO Warszawa. Choć  w meczu można było momentami zobaczyć długie

Kolejne zmagania siatkarzy i siatkarek WTS Warka

SEKCJA MĘŻCZYZN 19 stycznia na wyjeździe WTS Klondaik Warka zmierzył się z drużyną z Halinowa. Mecz toczył się głównie pod dyktando wareckiej drużyny. Pierwszy set najbardziej wyrównany zawodnicy z Warki wygrali 25:23. W kolejnym powiększyli prowadzenie

Siatkarze i siatkarki walczą dalej

Siatkarskie zmagania powoli dobiegają półmetka. Sekcja męska w ostatnim czasie idzie przez ligę jak burza wygrywając mecz za meczem. Siatkarki stawiające swoje pierwsze kroki na ligowych parkietach na razie pozostają bez zwycięstw. SEKCJA MĘŻCZYZN 23 listopada

Zmienne szczęście WTS Warka

Za nami kolejne mecze wareckich siatkarzy i siatkarek w IV i III lidze. Sekcja męska w tym czasie notuje dwie wygrane i doznaje jednej porażki, sekcja kobiet na razie bez zwycięstw. 26 października w drugim meczu