Wareccy siatkarze na podium w Górze

Wareccy siatkarze na podium w Górze

14-15 marca 2015 roku w hali w Brześcach w gminie Góra Kalwaria odbył się piąty już turniej siatkarski amatorów. W imprezie która cieszy się coraz większą popularnością za sprawą dobrej organizacji jaka zapewnia OSiR oraz UKS „Budowlani” Góra Kalwaria drużyna z Warki zajęła 3 miejsce.

W tym roku do turnieju przystąpiło 8 zespołów z Warszawy, Konstancina, Warki, Brwinowa, Piaseczna i z Góry Kalwarii. W drodze eliminacji zostały wyłonione 4 najlepsze drużyny, które w niedziele zmierzyły się ze sobą w finałach. A ten przyniósł wiele emocji i sportowej rywalizacji na bardzo wysokim poziomie.

Po zaciętych pojedynkach najlepszą drużyną okazał się team MIX, który w emocjonującym finale pokonał drużynę Disneyland. Drużyny te nie pierwszy raz stanęły po przeciwnych stronach siatki w walce o najwyższa lokatę. Znają się bardzo dobrze i od lat rywalizują ze sobą na arenie siatkarskich parkietów. III miejsce wywalczyła drużyna WTS z Warki. Trzeba przyznać że wszystkie 4 drużyny finałowe grały na bardzo wysokim poziomie i tak naprawdę do ostatniego spotkania ciężko było przewidzieć kto zdobędzie złoty medal i puchar Burmistrza Góry Kalwarii.

Sędzia główny Zbigniew Sznajder oraz komisja składająca się z trenerów UKS Budowlani którzy przeprowadzili turniej jednogłośnie przyznali nagrodę MVP siatkarzowi rodem ze Słowacji reprezentującemu barwy drużyny MIX Tomasowi Maciuga. Puchary oraz medale wręczał dyrektor OSiR Paweł Maciejewski wraz z Vice-prezes UKS Budowlani Elżbietą Smereczyńską i Panem Markiem Nejmanem -Radnym Gminy.

Organizatorzy dziękują wszystkim siatkarzom za udział w turnieju a kibicom za gorący doping swoich faworytów.

WYNIKI GRUPY FINAŁOWEJ

Disneyland – Trochę Bieda Team (2:1)

MIX – WTS Warka (2:0)

Disneyland – WTS Warka (2:0)

MIX – Trochę Bieda Team (2:0)

WTS Warka – Trochę Bieda Team (2:0)

MIX – Disneyland (2:0)

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

  1. MIX
  2. DISNEYLAND
  3. WTS WARKA
  4. TROCHĘ BIEDA TEAM

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE:

Najlepszy Atakujący: Błażej Jurkowski – Disneyland

Najlepszy Rozgrywający: Damian Urbański – Disneyland

Najlepszy Libero: Krzysztof Jankowski – MIX

MVP Turnieju: Tomas Maciuga – MIX

Udostępnij:
← 4 krążki na otwarcie sezonu Kancelarie myślące o rozwoju lokalnym →

Dodaj komentarz