Oni już OPOWIEDZIELI – teraz Ty daj im głos!

Oni już OPOWIEDZIELI – teraz Ty daj im głos!

Od kilku lat grupy realizujące projekty „Działaj Lokalnie” mogą brać udział w Ogólnopolskim Konkursie OPOWIEDZ, którego celem jest pokazanie jakie zmiany zaszły w najbliższym otoczeniu dzięki zrealizowanym projektom. Kilku organizacjom z naszego terenu udało się nawet na poziomie ogólnopolskim wywalczyć nagrody, chociażby w poprzednim roku 2 miejsce zajęła praca przygotowana przez grupę z Grójca…

13 marca minął termin składania prac w tegorocznej edycji konkursu. 5 wspaniałych i ambitnych grup przygotowało prace o swoich działaniach lokalnych. Warto podkreślić i traktować w kategorii sukcesu już to, że te grupy, spośród 17, które realizowały projekty w zakończonej niedawno edycji Programu, podjęły wyzwanie aby zaprezentować siebie, swój projekt i pracę jaką musieli przy nim wykonać, że zechcieli pochwalić się przed innymi tym co udało im się osiągnąć.

GRATULUJEMY IM GORĄCO!!! To NAJLEPSI z najlepszych!

Zgłoszone prace zostaną ocenione przez kilkunastoosobową grupę ekspertów, ludzi mediów, działaczy społecznych i PR-owców. Ta ocena pozwoli wyłonić 3 prace, które zostaną zgłoszone do ogólnopolskiej edycji konkursu.

Mamy jednak dla uczestników konkursu dodatkową nagrodę – tytuł „PIERWSZEGO OPOWIADACZA DZIAŁACZA 2015”. To tytuł dla grupy której film zdobędzie największą liczbę głosów internautów w specjalnym konkursie. Nagrodzone zostaną oczywiście wszystkie filmy, i ten który zdobędzie ten zaszczytny tytuł i 1 miejsce ale i te które zajmą miejsce drugie, trzecie, czwarte i piąte… 

UWAGA, UWAGA, UWAGA!

Oglądać filmy i głosować można na specjalnym formularzy na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl. Każdy może oddać 1 głos na 3 najlepsze wg niego filmy. Głosowanie trwa do 6 kwietnia. Wśród głosujących rozlosowane zostanę specjalne nagrody gadżety.

Kryteria oceny jakimi powinien kierować się każdy oddający głos:

  1. czy praca pokazuje zmiany jakie zaszły dzięki projektowi Działaj Lokalnie,
  2. atrakcyjność rozwiązań technicznych,
  3. oryginalność,
  4. komunikatywność,
  5. estetyka.

Głosować można na filmy zgłoszone przez następujące grupy realizujące projekty „Działaj Lokalnie”:

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Grójcu

 

Klub Sportowy Start Pułaski Warka

 

Inicjatywa Na Rzecz Pięknego Końca Świata – Bończa

 

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej „ANIMATOR”

 

Publiczne Gimnazjum im. Stanisława Marciniaka w Warce, Rada Rodziców 

 

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA NA „PIERWSZEGO OPOWIADACZA DZIAŁACZA 2015”

Udostępnij:
← Spotkania w sprawie budowy linii elektroenergetycznej KS Warka liderem po wznowieniu ligi →

Dodaj komentarz