Zakochaj się na nowo w… kulturze!

Zakochaj się na nowo w… kulturze!

Dzień zakochanych to dobry moment żeby pomyśleć o… nowej miłości. Nie chodzi tu oczywiście o porzucanie swoich dotychczasowych miłości… dziewczyn, chłopaków, żon, mężów… ale o miłość do życia, do pasji, do zaangażowania, do rzeczy dobrych, do tego co dzieje się dookoła nas.

Chcemy zachęcić Was do zakochania się w… kulturze, a dobrą okazją do tego może być nowa odsłona wareckiej kultury w sieci.

Stworzyliśmy stronę internetową Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” mającą zupełnie inny od poprzedniego charakter – nowy system nawigacji umożliwi szybsze wyszukanie informacji, sprawi, że będą one bardziej widoczne. Strona przygotowana w sposób przejrzysty – duże ikony, uporządkowana forma sprawiają, że wiadomości są bardziej czytelne. www.kulturalna.warka.plzwraca uwagę także swoją atrakcyjną szatą graficzną.

W centralnym miejscu witryny znajdują się aktualizowane na bieżąco zapowiedzi bądź relacje organizowanych przez nas wydarzeń opatrzone o opisy działań czy fotografie. Poniżej znajdują się funkcjonalne zakładki, które ułatwią przeniesienie do ważnych, często wyszukiwanych informacji. Ciekawym narzędziem jest także kalendarz na którym można zobaczyć wszystkie najbliższe wydarzenia przez nas organizowane. Na nowej stronie z łatwością znajdziecie także odnośniki do komiksów historycznych, wareckich questów czy innych ciekawych działań o projektów.

Zachęcamy do częstego odwiedzania www.kulturalna.warka.pl i zakochania się w tym co piękne… bo każdy znajdzie dla siebie jakieś piękno…

Udostępnij:
← Przyjdź a dowiesz się znacznie więcej... Konkurs Działaj Lokalnie 2016 już wkrótce →

Dodaj komentarz