GIZA remisuje z BROWAREM !

CeSiR, Piłka Halowa, Sport, WLH 23 stycznia 2013

Mecze dziesiątej kolejki zaskoczyły wszystkich. Niepokonany od dłuższego czasu Browar Warka remisuje z Gizą, a zeszłoroczny mistrz Konkret przegrywa z beniaminkiem Victorią!

W sobotę 19 stycznia rozegrano przełożone mecze. W pierwszym spotkaniu BROWAR WARKA nie bez emocji ograł  KONKRET 6 : 2. W meczu z PODGÓRĄ kolejne zwycięstwo odniosło DESO, które w ostatnim czasie przeżywa renesans w grze.

Najwięcej wrażeń dostarczyły mecze następnego dnia. Kolejka rozpoczęła się meczem na szczycie między dwoma wareckimi zespołami BROWAREM WARKA, a GIZA RACING. Do przerwy Giza przegrywała 3 : 5. Po kilku udanych akcjach zdołała odrobić straty, ale Browar nie pozostał dłużny. W odpowiedzi swój dorobek podniósł o kolejne 2 bramki. Gdy wydawało, że jest już po meczu, ofensywę przeprowadził duet Gizy  Witan i Jankiewicz. Zawodnicy zdołali odrobić straty przed końcowym gwizdkiem. Mecz zakończył się zasłużonym dla obu drużyn remisem (7 : 7). Kolejne spotkanie było nie miej emocjonujące. Beniaminek ligi VICTORIA, choć po pierwszej części meczu przegrywał 0 : 2 , zdołał zremisować z KONKRETEM. Gra po przerwie nabrała tempa. Zwycięską bramkę w ostatnich sekundach meczu dla Victorii zdobył Szczepaniak Grzegorz. Tym sposobem Victoria zwycięża  Konkret 3 : 2. W pozostałych spotkaniach Deso Junior przegrywa z Nadstalem U19 0 : 1, Albicelestes Calvaria uległa Nadstalowi 4 : 8 , a Blues bez problemu ograł Klub 13 10 :4.